Zapraszamy do udziału w targach chińskich producentów w Europie – China Brand Show Poland. Udział  jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Na podany email zostanie przesłany unikalny kod QR umożliwiający wejście na targi w dniach 2021 na terenie Ptak Warsaw Expo.

  • Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Klauzula informacyjna

Informujemy, że w zależności od udzielonych zgód administratorem lub administratorami Pani/Pana danych osobowych jest spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie (05-830), Al. Katowicka 62, KRS 0000671001 Podanie danych osobowych i udzielenie zgody jest dobrowolne, przy czym jest konieczne w celu wzięcia udziału w Targach (w pozostałych ww. celach jest dobrowolne i niekonieczne). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach wskazanych w treści wyrażonych zgód, w oparciu o treść art. 6 ust. 1 pkt a, pkt c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) i zgodnie z jego postanowieniami.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W zakresie przetwarzania danych przez PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przez Pana/ią zgody na ich przetwarzanie. Pani/Pana dane osobowe spółka PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie może przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami przez okres przewidziany w przepisach prawa. W przypadku chęci skorzystania przez Pana/ią z przysługujących praw, zaistnienia wątpliwości lub jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych przez spółkę PTAK WARSAW EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: rodo@warsawexpo.eu