Od czego zacząć? Recepta na udany biznes z Chinami

Jak bezpiecznie importować z Chin? Czy import gwarantuje zysk? Co jest mitem, a co faktem w temacie importu w Państwie Środka? Handlując z Chinami, warto wiedzieć dlaczego nasz kontrahent zachowuje się tak, a nie inaczej i czego można się po nim spodziewać, jakie uwarunkowania mają wpływ na jego działanie i jak je rozumieć.

W oparciu o szerokie doświadczenie w kontaktach z chińskimi kontrahentami, Paulina Kiełbus-Jania, Prezes Zarządu BigChina Sp. z o.o. oraz ekspert ds. handlu z Chinami, udzieli praktycznych wskazówek, na co zwrócić uwagę by zminimalizować ryzyko we współpracy z Chinami oraz jak pokonać bariery rynku chińskiego.

Serdecznie zapraszamy na prelekcję „Od czego zacząć? Recepta na udany biznes z Chinami”, która odbędzie się podczas targów China Brand Show Poland, 22 września 2019, w godzinach 10:30-11:30, w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Celem warsztatów jest zapoznanie początkujących i zaawansowanych importerów z procedurami związanymi ze sprowadzaniem towarów z Chin. W szczególności poruszone zostaną kwestie związane z wyszukiwaniem i weryfikacją chińskich kontrahentów, kontrolą jakości oraz nieporozumieniami na tle kulturowym i optymalizacją kosztów związanych z importem z Państwa Środka.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Paulina Kiełbus-Jania
Prezes Zarządu BigChina Sp. z o.o.
Specjalista ds. handlu z Chinami

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dziennikarz, politolog, przedsiębiorca, ekspert w dziedzinie importu z Chin.

Misja: uświadamiać polskich przedsiębiorców, że handel z Chinami to ciekawy i dochodowy rodzaj biznesu, pod warunkiem jednak, że podchodzimy do niego z głową.

Od 2009 roku Prezes Zarządu Spółki BigChina, której celem jest wsparcie biznesu na linii Polska-Chiny. Współtworzy pierwszy i największy w Polsce serwis b2b dla importerów z Chin – BigChina.pl. Odpowiedzialna za rozwój BigChina w zakresie świadczenia usług zabezpieczających interesy polskich firm w relacjach z chińskim kontrahentami. Praktyk w dziedzinie biznesu z Chinami. Posiada szerokie doświadczenie w imporcie z Chin oraz kontaktach z chińskimi partnerami. Nadzoruje realizację zleceń importowych dla klientów BigChina. Pełni także funkcję doradcy w relacjach handlowych kilkudziesięciu polskich firm prowadzących interesy z Państwem Środka. Od 2010 roku dzieli się swoją wiedzą w ramach prowadzonych prelekcji, szkoleń i konferencji branżowych, a także publikacji i opinii udzielanych na łamach mediów. Szkolenia opiera na połączeniu praktyki zawodowej z osobistymi doświadczeniami rynku chińskiego.