Loading...

BRANŻE – SPECYFIKA

BRANŻE – SPECYFIKA 2018-08-27T10:11:45+00:00
Sprzęt i mechanika
Artykuły gospodarstwa domowego i upominki
Żywność
Logistyka
Elektronika i oświetlenie
Meble i akcesoria do kuchni i łazienki
Części samochodowe
IT
Tekstylia
Materiały budowlane

Ponad 250 reprezentatywnych marek z Chin chce wziąć udział w China Brand Show Poland 2018

Sprzęt i mechanika

Wystawcy sprzętu i urządzeń mechanicznych to znane marki nie tylko w Chinach, ale także na całym świecie. Większość produktów eksportowana jest głównie do Europy i Ameryki. Posiadają certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 oraz certyfikat systemu zarządzania środowiskowego ISO14001, jak również certyfikację zawodową CE, SGS, LABOSPORT. Niektóre wyróżniające się przedsiębiorstwa posiadają niezależne prawa własności intelektualnej i patenty, a wśród nich znajdują się umieszczone na liście 500 najlepszych dostawców na świecie. Poniżej znajdują się obrazy produktów i powiązane certyfikaty.

Artykuły gospodarstwa domowego i upominki

Chińskie firmy z tej branży posiadają silne możliwości w zakresie niezależnych projektów badawczych i rozwojowych. Wystawcy zostali nagrodzeni tytułem  chińskiego wyróżnionego znaku towarowego (China famous trademark and brand-name products). Niektórzy z nich reprezentują już międzynarodową znaną markę, inni zaś najważniejsze chińskie przedsiębiorstwa z branży kulturalnej.

Handicrafts

Porcelain

Tableware

Houseware

Kitchenware

Stainless steel pot

Beer set

Cleaning Article

Żywność

Wystawcy reprezentują wdrożony system HACCP i przeszli certyfikację ISO9002. Prezentowane produkty zostały nagrodzone i oznaczone jako towary bezpieczne i rekomendowane. Niektóre firmy zostały już dodane do listy dostawców przez America Nestle.

Freeze dried strawberry

Freeze dried pepper

Beans

Tea

Logistyka

W ostatnich latach chiński przemysł logistyczny utrzymuje stabilny i szybki rozwój. Do listopada 2016 r. całkowite koszty logistyczne na chińskim rynku osiągnęły 9600 miliardów RMB przy wzroście 3,6%. Obecnie globalna pozycja współpracy chińskiej branży  logistycznej osiągnęła wysoki poziom. Rozbudowa i rozwój zarówno  kanału logistycznego “Jeden pas, jedna droga”, jak i zaplecza międzynarodowego handlu e-commerce  przebiegają prężnie.

Elektronika i oświetlenie

Przedsiębiorstwa te są certyfikowane przez CONFORMITE EUROPEENNE, a także  przez system kontroli jakości ISO9001, certyfikację systemu zarządzania środowiskowego ISO14001, restrykcje substancji niebezpiecznych (RoH) oraz system zarządzania bezpieczeństwem pracy ISO18001. Niektóre z nich są docenionymi dostawcami dla takich firm jak Philips, Whirlpool, LG, Emmett i SANYO.

Meble i akcesoria do kuchni i łazienki

Koncentrując się na potrzebach rynku Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, wystawcy z tej branży wyróżniają sie w kontekście rozwiązań dotyczących ochrony środowiska, oszczędności energii i nowej energii. Reprezentują lokalne branże filarowe, a także znany wizerunek Made in China.

Części samochodowe

Wystawcy z tej branży reprezentują wiodące przedsiębiorstwa w Chinach, które podjęły wiele krajowych, regionalnych i miejskich inicjatyw technologicznych. Ich produkty to kluczowe nowoczesne produkty krajowe, jak i nagrodzone opatentowane wynalazki.

Vehicle parts

Vehicle parts

Vehicle parts

Motorbike parts

Motorbike parts

IT

Prezentacja możliwości technologicznych – od Big Data po sprzęt gamingowy.

Tekstylia

Prezentacja produktów i możliwości chińskiego przemysłu tekstylnego.

Vehicle parts

Motorbike parts

Materiały budowlane

Materiały budowlane ,ochrona środowiska, oszczędność energii i nowa energia to główny punkt tej części targów podkreślający wizerunek Made in China.