Loading...

FIRMY

FIRMY 2018-09-18T10:55:55+00:00

Guangxi Liugong Group Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem w pełni państwowym ustanowionym przez państwową metodę autoryzowanych operacji majątkowych.  Sukcesywnie zaliczane do 500 najlepszych chińskich firm, 100 największych chińskich firm przemysłu maszynowego, 500 największych chińskich firm produkcyjnych, 50 najlepszych światowych firm inżynieryjnych. Najwyższe przyznane nagrody to National Quality Award, Global Growth Company, Najlepszy Chiński Inwestor w Chinach, Guangxi Outstanding Enterprise, Guangxi Top 100 Enterprise i wiele innych.

Sprzedaż zagraniczna Liugong stanowiła ponad 30% przychodów. Liugong prowadził międzynarodową ekspansję strategii krajowej “Jeden pas i jedna droga” i stworzył zagraniczną sieć biznesową chińskiego przemysłu maszyn budowlanych o największej skali, najwyższej wydajności i najszerszym zasięgu.

SINOTRUK LIUZHOU YUNLI SPECIAL VEHICLE CO.,LTD, kontrolowany przez przemysł pojazdów ciężkich w Chinach i jednego z pięciu największych światowych producentów samochodów ciężarowych, China National Heavy Duty Truck Group Corp, znajduje się w mieście Liuzhou w prowincji Guangxi w Chinach.

Głównymi produktami firmy są markowe pojazdy “YUNLI”, w skład których wchodzi pięć serii: transporter z aluminium, transporter ze stali węglowej, samochód sanitarny, wywrotka, ciężarówka górnicza. Wiodącymi produktami są: cysternę ze stopu aluminium, naczepę z silnikiem o napędzie elektrycznym, śmieciarki z kompresją załadunku, zamiatarka drogowa, wysokociśnieniowa myjnia, ciężka wywrotka i naczepa dla wywrotki, ciężarówka górnicza off-road itp. Roczna zdolność produkcyjna ciężarówek z serii kontenerów i naczep wynosi 3000, ciężkich wywrotek i wywrotek 1000 jednostek a ciężarówek sanitarnych 500 jednostek.

Guangxi Golden Throat Co., Ltd jest wysoko rozwiniętym przedsiębiorstwem farmaceutycznym Guangxi, posiadającym międzynarodowy zaawansowany sprzęt, hiszpańską, niemiecką i włoską linię produkcyjną leków, 16 zestawów ciężkich maszyn, o łącznej wartości 220 milionów yuan. Obecnie zatrudnia ponad 700 pracowników.

Dzięki wysokiej ilości sprzedawanych produktów w Chinach zdobyło tytuły country new level product i  Guangxi’s famous brand product.

Założona w 2007 r., China Tea (Wuzhou) Co., Ltd. jest spółką zależną będącą w całości własnością China Tea Co., Ltd., a wcześniej China Tea Corporation Wuzhou Branch, założoną w listopadzie 1953 r.

Firma od 60 lat kontynuuje produkcję i sprzedaż herbaty Liu Pao. Z zapleczem zespołów techników, sprzętu i plantacji, gwarantuje najwyższą jakość herbaty. Ta niesamowita jakość  Liu Pao pod marką “China Tea” i “Duoteli” jest niezwykle znana i popularna w Azji Południowo-Wschodniej.

YIKAI CO., LIMITED – jako największy profesjonalny eksporter wieszaków na ubrania w Chinach, Yikai zdobył wiele doświadczeń w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wieszaków  w ciągu ostatnich 18 lat.

Dzięki 2 własnym fabrykom, 49 spółdzielczym partnerom, 5 opatentowanym projektom i 4 zastrzeżonym znakom towarowym, stali się wiodącymi producentami wieszaków na ubrania na rynku krajowym. Posiadają również certyfikaty takie jak BSCI, BRC, FSC itp. Ich produkty dotarły do aż 73 krajów i regionów na całym świecie dzięki wszechstronnym projektom i dobrej jakości.

Poza tym firma utrzymuje przyjazne stosunki współpracy z kilkoma międzynarodowymi sieciami hurtowni i detalistów. Zadowolenie z ich produktów wypracowało dobrą reputację w branży.

CHANGZHOU LIQUN DECORATION MATERIALS CO.LTD – Założona w 2000 roku firma zajmująca się rozwojem , produkcją i sprzedażą specjalizuje się w produkcji podłóg laminowanych, wielowarstwowych podłóg z litego drewna i innych produktów.

Firma wprowadziła najnowocześniejszy sprzęt i technologię produkcyjną z Niemiec, z wysokiej jakości personelem zarządzającym i perfekcyjnym systemem zarządzania jakością. Produkują rozmaite kolory podłóg laminowanych, o atrakcyjnych wzorach  odpornych na zużycie, stanowiąc konkurencyjne rozwiązania przy dekoracji domów, biurowców i centrów handlowych itp.

ZAPISZ DOKUMENT PDF